Půjčka na směnku ihned Homepage | Kontakty
• Informace pro spotřebitele
• Na co si dávat pozor
• Jak si půjčit bezpečně
Doporučujeme

Nevíte co koupit svým blízkým letos k Vánocům? Navštivte www.vánoční-dárky-online.cz – průvodce nakupováním Vánočních dárků. Sháníte kvalitní lyžařské brýle? Jak vybrat správné brýle a kde je koupit nejvýhodněji Vám poradíme zde.

Nechcete se brodit hlubokým sněhem? Pořiďte si sněžnice – jak si správně vybrat se dozvíte zde. Pomalý hrnec je zárukou toho, že v připraveném jídle bude maximum vitamínů a zdravých látek.

Chcete svým dětem koupit šlapací autíčko? Poradíme Vám zde.


Důležité: Text byl vytvořen v minulosti, informace proto již nemusí být aktuální a nemusí odpovídat platné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.

Nebankovní americké hypotéky


Co je to směnka - informace, rady

19/08/2014

Potřebujete si půjčit větší sumu peněz na cokoliv a hledáte výhodnou půjčku? Máte-li k dispozici nemovitost vhodnou jako zástavu, máte dobrou šanci získat výhodnou půjčku na cokoliv s dlouhou dobou splatnosti a nízkým úrokem – americkou hypotéku.

Až 80% ceny nemovitosti

Americkou hypotéku najdeme jak na bankovním tak i nebankovním trhu Princip u bankovních i nebankovních amerických hypoték je v podstatě stejný – získáte půjčku oproti zástavě nemovitosti Jednotlivé produkty se liší svými parametry, bankovní půjčky se vyznačují nižší úrokovou sazbou nebo možností získat půjčku například až do 80% ceny zastavované nemovitosti, nebankovní americké hypotéky zase mají šanci získat i žadatelé, kteří nemají doložitelný příjem nebo mají záznam v registrech.


Půjčka na exekuci

U nebankovních půjček se zástavou nemovitosti také nemusí být problémem, když na zastavované nemovitosti už jedna zástava je (v případě, že současná zástava je pouze na menší část odhadní ceny nemovitosti), některé nebankovní společnosti umožňují ručení také družstevním bytem. Americkou hypotéku od nebankovních společností lze také v některých případech použít na vyplacení probíhající exekuce.

Nevýhody nebankovních amerických hypoték

Nevýhodou nebankovních amerických hypoték je například to, že výše půjčky bývá na nižší část odhadní ceny, než by tomu bylo u bankovní americké hypotéky, rovněž úroková sazba bývá o něco vyšší To je ale cena za vyšší dostupnost a menší „papírování“.

U nebankovních amerických hypoték jsou ovšem také vyšší rizika, proto je nutné obracet se spíše na větší a renomované společnosti (například půjčku VitaCredit) a vždy si důkladně přečíst smlouvu o půjčce.

Náš TIP: Více o bleskové bankovní půjčce na cokoliv až 600 000 se můžete dočíst právě zde.
© 2012 Půjčky-na-směnku-hned.cz, všechna práva vyhrazena. Tyto stránky mají pouze informativní charakter. Provozovatel není zprostředkovatelem ani poskytovatelem úvěrů a neodpovídá za právní důsledky využití informací zde uvedených.