Půjčka na směnku ihned Homepage | Kontakty
• Informace pro spotřebitele
• Na co si dávat pozor
• Jak si půjčit bezpečně
Doporučujeme

Nevíte co koupit svým blízkým letos k Vánocům? Navštivte www.vánoční-dárky-online.cz – průvodce nakupováním Vánočních dárků. Sháníte kvalitní lyžařské brýle? Jak vybrat správné brýle a kde je koupit nejvýhodněji Vám poradíme zde.

Nechcete se brodit hlubokým sněhem? Pořiďte si sněžnice – jak si správně vybrat se dozvíte zde. Pomalý hrnec je zárukou toho, že v připraveném jídle bude maximum vitamínů a zdravých látek.

Chcete svým dětem koupit šlapací autíčko? Poradíme Vám zde.


Důležité: Text byl vytvořen v minulosti, informace proto již nemusí být aktuální a nemusí odpovídat platné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.

SMS půjčka - půjčka pro každého?


16/03/2014

SMS půjčka pro každého patří k nebankovním produktům, které se po svém vzniku staly doslova hitem. Tyto mikropůjčky si získaly oblibu zejména u studentů, důchodců, žen na mateřské nebo u nezaměstnaných. Snadno a rychle si můžete přilepšit a vyřešit krátkodobý finanční nedostatek.

Jak vyřešit akutní nedostatek peněz?

Akutní potřeba peněz může někdy postihnout každého. Stačí, pokud se rozbije pračka nebo se zaměstnavatel zpozdí s výplatou a vy nemáte dostatečné finanční rezervy.Klasický úvěr bývá nepřiměřeným řešením, protože poskytuje spíše vyšší částky lidem s dobrou bonitou, vyřízené není okamžité a splácení je na dlouhé měsíce.

Vyřízení během pár minut

SMS půjčku vyřídíte během několika minut. Stačí vyplnit formulář na stránkách společnosti, a příště už můžete žádat pouze prostřednictvím SMS zprávy. Po automatizovaném schválení žádosti se peníze ihned odesílají, takže je máte na účtu do hodiny. Je to elegantní a rychlé řešení, dostupné i pro ty, kteří mají negativní záznam v registru dlužníků, nebo nemají stálý příjem.

Mikroúvěr s krátkou dobou splatnosti

Nebankovní rychlá SMS půjčka pro každého vám poskytne až 5 000 Kč. U některých společností je to ještě více. Navíc pokud zažádáte opakovaně, může se limit navýšit. Splatnost mikroúvěrů bývá krátká, do jednoho měsíce. Většinou se dá individuálně nastavit od 1 do 30 dní, podle možností žadatele o půjčku. Splácení probíhá v jedné splátce, která se skládá z půjčené částky a poplatku. Některé společnosti nabízejí první půjčku zcela zdarma. Vrátíte tedy jen tolik, kolik jste si půjčili.


© 2012 Půjčky-na-směnku-hned.cz, všechna práva vyhrazena. Tyto stránky mají pouze informativní charakter. Provozovatel není zprostředkovatelem ani poskytovatelem úvěrů a neodpovídá za právní důsledky využití informací zde uvedených.