Půjčka na směnku ihned Homepage | Kontakty
• Informace pro spotřebitele
• Na co si dávat pozor
• Jak si půjčit bezpečně
Doporučujeme

Nevíte co koupit svým blízkým letos k Vánocům? Navštivte www.vánoční-dárky-online.cz – průvodce nakupováním Vánočních dárků. Sháníte kvalitní lyžařské brýle? Jak vybrat správné brýle a kde je koupit nejvýhodněji Vám poradíme zde.

Nechcete se brodit hlubokým sněhem? Pořiďte si sněžnice – jak si správně vybrat se dozvíte zde. Pomalý hrnec je zárukou toho, že v připraveném jídle bude maximum vitamínů a zdravých látek.

Chcete svým dětem koupit šlapací autíčko? Poradíme Vám zde.


Důležité: Text byl vytvořen v minulosti, informace proto již nemusí být aktuální a nemusí odpovídat platné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.

SMS půjčky: rychlý způsob, jak přijít k penězům


12/10/2014

SMS půjčky řadíme do takzvaných nebankovních půjček. Jedná se o půjčení menšího obnosu peněz, většinou do maximální výše několika tisíc korun, prostřednictvím SMS odeslané z mobilního telefonu. Peníze většinou získáte ještě týž den, jelikož schvalovací proces je velice rychlý, například díky tomu, že nemusíte dokládat výši vašich příjmů. Splatnost takovýchto půjček se nejčastěji pohybuje od patnácti do třiceti dnů.

Mezi poskytovateli si můžete vybírat

SMS půjčka se v poslední době hodně rozšířila, a tak si na trhu můžete vybírat z celé řady nebankovních společností, které SMS půjčky nabízejí. Jako příklad si můžeme uvést portál PůjčkaSMS.cz, UNIPŮJČKA.CZ či společnost FerratumBank.Jste v registru dlužníků? To nemusí být problém

Některé SMS půjčky můžete získat, i když jste v registru dlužníků. Vybrané nebankovní společnosti, totiž poskytují takovéto půjčky, aniž by si prověřily, zdali nejste dlužníkem. Šanci tak mají i tzv. problémoví klienti Nesmíte však počítat s tím, že vám půjčí hned větší obnos peněz. Pokud o SMS půjčku žádáte poprvé, počítejte s reálnou částkou okolo dvou tisíc korun. Pokud byste potřebovali více, poskytovatel si vás již pravděpodobně bude ověřovat v registru a vaše žádost by mohla být zamítnuta.

Pokud první, nižší, půjčku řádně splatíte, nebude problém si napodruhé půjčit větší obnos, aniž by se poskytující společnost dívala do registru. Díky takto nastaveným pravidlům tak může na SMS půjčku dosáhnout i ten, kdo již měl v minulosti nějaké problémy se splácením úvěru a půjčky u běžných bankovních domů jsou mu díky této skutečnosti zapovězeny.Náš TIP: Více informací o výhodné bankovní půjčce na cokoliv až 600 000 si můžete přečíst online zde.
© 2012 Půjčky-na-směnku-hned.cz, všechna práva vyhrazena. Tyto stránky mají pouze informativní charakter. Provozovatel není zprostředkovatelem ani poskytovatelem úvěrů a neodpovídá za právní důsledky využití informací zde uvedených.