Půjčka na směnku ihned Homepage | Kontakty
• Informace pro spotřebitele
• Na co si dávat pozor
• Jak si půjčit bezpečně
Doporučujeme

Nevíte co koupit svým blízkým letos k Vánocům? Navštivte www.vánoční-dárky-online.cz – průvodce nakupováním Vánočních dárků. Sháníte kvalitní lyžařské brýle? Jak vybrat správné brýle a kde je koupit nejvýhodněji Vám poradíme zde.

Nechcete se brodit hlubokým sněhem? Pořiďte si sněžnice – jak si správně vybrat se dozvíte zde. Pomalý hrnec je zárukou toho, že v připraveném jídle bude maximum vitamínů a zdravých látek.

Chcete svým dětem koupit šlapací autíčko? Poradíme Vám zde.


Důležité: Text byl vytvořen v minulosti, informace proto již nemusí být aktuální a nemusí odpovídat platné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.

Hypotéky Fio Banka


05/06/2014

Chcete bydlet ve svém, ale stále váháte nad hypotékou? Nelíbí se vám poplatky za její zřízení, a vedení? Pak zamiřte do Fio Banky. Díky výhodné hypotéce se vám může sen o vlastní nemovitosti splnit a zainvestujete tak nejen do budoucnosti své, ale i vašich potomků.

K čemu lze hypotéku od Fio použít

Hypotéky Fio Banka lze využít nejen na výstavbu a koupi nemovitosti, ale i k úhradu členských podílů v bytovém družstvu, vypořádání spoluvlastnických vztahů nebo k refinancování starého úvěru.Výhody a podmínky této hypotéky

Za poskytnutí úvěru, jeho čerpání, rezervaci prostředků a ani za vedení účtu, ať už běžného, nebo toho úvěrového, neplatíte u Fio žádné poplatky. Vyberete si, zda chcete pevnou nebo variabilní úrokovou sazbu, zřídíte si účet u Fio a z něj hypotéku splácíte. Využít můžete až 4 mimořádné splátky ročně, podmínkou je, aby celkem dosáhly maximálně 20% sjednané výše úvěru, a za tuto službu rovněž nic neplatíte.

Vyřízení hypotéky

Ve Fio Bance předložíte žádost o hypoteční úvěr, přiložíte k ní dokumenty k doložení jeho účelu a s sebou musíte mít i dva doklady totožnosti. Pokud jste fyzickou osobou, dodáte i přiznání k dani z příjmu a jako zaměstnanec předložíte potvrzení o příjmu. Banka vás musí prověřit, aby věděla, zda jste schopni úvěr řádně splácet, je to pro dobro obou stran. Vyřízení hypotéky od Fio Banky ale není nijak náročné.

Parametry hypotéky Fio Banky

Hypoteční úvěr začíná na 300 000 Kč, jeho maximální výše závisí na hodnotě nemovitosti. Jedná se totiž o úvěr zajištěný zástavním právem k nemovitosti. Za tímto účelem poslouží rodinný dům, byt, rekreační objekt, stavební pozemek, bytový dům nebo ateliér. Hypotéka se poskytuje na dobu 5 až 30 let, a ke dni jejího splacení vám musí být méně než 70 let.Pro další užitečné informace z oblasti financí navštivte web Maxi-Půjčky.cz. Nabízí srovnání nejrůznějších typů úvěrů a půjček, jejich silné a slabé stránky i další rady týkající se finančních pojmů nebo jak nenaletět podvodníkům. Klikněte zde.


© 2012 Půjčky-na-směnku-hned.cz, všechna práva vyhrazena. Tyto stránky mají pouze informativní charakter. Provozovatel není zprostředkovatelem ani poskytovatelem úvěrů a neodpovídá za právní důsledky využití informací zde uvedených.