Půjčka na směnku ihned Homepage | Kontakty
• Informace pro spotřebitele
• Na co si dávat pozor
• Jak si půjčit bezpečně
Doporučujeme

Nevíte co koupit svým blízkým letos k Vánocům? Navštivte www.vánoční-dárky-online.cz – průvodce nakupováním Vánočních dárků. Dobré lyžařské kalhoty jsou zárukou toho, že Vám při lyžování nebude zima.

Nechcete se brodit hlubokým sněhem? Pořiďte si sněžnice – jak si správně vybrat se dozvíte zde. Pomalý hrnec je zárukou toho, že v připraveném jídle bude maximum vitamínů a zdravých látek.

Chcete svým dětem koupit šlapací autíčko? Poradíme Vám zde.


Důležité: Text byl vytvořen v minulosti, informace proto již nemusí být aktuální a nemusí odpovídat platné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.

Rychlá půjčka


Rychlá půjčka - cesta z finančních nesnází

09/02/2015

Rychlá půjčka přijde vhod těm, kteří potřebují peníze získat rychle a nemají čas na zbytečné papírování. Rychlé půjčky jsou konstruovány různě – v některých případech dostanete své peníze do několika hodin, v jiných případech takřka ihned.

Rychlá pomoc při problémech

Rychlá půjčka může pomoci tehdy, když akutně potřebujeme peníze ke koupi nové věci do domácnosti, k zaplacení dluhu, k vyplacení exekutora atp.


Rychlá půjčka už i přes internet

Doba se modernizuje a není výjimkou, že rychlá půjčka už se dá pohodlně sjednat dokonce před internet či telefon. Pokud se rozhodnete vzít si rychlou půjčku, stačí vyplnit formulář na internetových stránkách dané společnosti, odeslat jej a už jen čekat, až Vás druhá strana zkontaktuje. Podávání žádosti o půjčku přes internet je hodně využívané, a to díky jednoduchosti a rychlosti vyřízení.

Náš TIP: Více o půjčkách online snadno a rychle se dozvíte na webu Maxi-Půjčky.cz.

Nechcete-li nebo nemůžete-li doložit své příjmy, volte rychlou půjčku bez dokazování příjmů

Co obnáší rychlá půjčka

Získat rychlou půjčku není zpravidla nic obtížného. Musíte splňovat pouze základní požadavky, a to věk minimálně 18 let a způsobilost k právním úkonům. Pak už stačí, když předložíte 2 doklady totožnosti a rychlá půjčka se může začít vyřizovat. Samozřejmě ale vždy záleží na konkrétní společnosti, jaká kritéria si stanoví. Nebankovní společnosti nemají tak přísná pravidla jako banky.

Rychlá půjčka od banky nebo nebankovní instituce

Rychlá půjčka je sice poskytována i bankou, ale bankovní půjčka není tak rychlá jako nebankovní, takže rychlá půjčka je typickým produktem nebankovního sektoru.


Doporučujeme: Ztratili jste občanku? Co nejdříve ztrátu nahlašte na kterémkoli úřadu obce s rozšířenou působností. Jste-li si jistí, že Vám ji někdo (spolu s dalšími věcmi) ukradl, obraťte se na Policii České republiky. Pokud nepožádáte o nový průkaz do 15 dnů od jeho ztráty, hrozí Vám pokuta až do výše 10 000 Kč.
© 2012 Půjčky-na-směnku-hned.cz, všechna práva vyhrazena. Tyto stránky mají pouze informativní charakter. Provozovatel není zprostředkovatelem ani poskytovatelem úvěrů a neodpovídá za právní důsledky využití informací zde uvedených.