Půjčka na směnku ihned Homepage | Kontakty
• Informace pro spotřebitele
• Na co si dávat pozor
• Jak si půjčit bezpečně
Doporučujeme

Nevíte co koupit svým blízkým letos k Vánocům? Navštivte www.vánoční-dárky-online.cz – průvodce nakupováním Vánočních dárků. Sháníte kvalitní lyžařské brýle? Jak vybrat správné brýle a kde je koupit nejvýhodněji Vám poradíme zde.

Nechcete se brodit hlubokým sněhem? Pořiďte si sněžnice – jak si správně vybrat se dozvíte zde. Pomalý hrnec je zárukou toho, že v připraveném jídle bude maximum vitamínů a zdravých látek.

Chcete svým dětem koupit šlapací autíčko? Poradíme Vám zde.


Důležité: Text byl vytvořen v minulosti, informace proto již nemusí být aktuální a nemusí odpovídat platné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.

Půjčky bez prokazování příjmů


20/05/2015

Půjčky bez doložení příjmů jsou vhodné pro žadatele, kteří z nějakého důvodu nemohou nebo nechtějí dokazovat výši svých příjmů. Klasické bankovní domy po klientech vždy vyžadují doložení příjmu, bez kterého jim úvěr neposkytnou. Lidem, kteří nemohou doložit své příjmy, se tak takovýto úvěr stává nedostupným a musí se poohlédnout po jiném řešení.

To většinou naleznou u nebankovních společností, které ve většině případů nevyžadují dokládání příjmu.Velké částky nedostanete. Většinou

Nebankovní společnosti po vás skutečně nebudou chtít, abyste doložili výši svých příjmů. Na druhou stranu vám nepůjčí tolik, kolik byste možná potřebovali. Reálné částky, které se bez doložení příjmu poskytují, se pohybují v řádech tisíců korun, většinou s maximální hranicí deset tisíc. Výjimku však tvoří takzvané americké hypotéky bez dokládání příjmu. Ty mají vrchní strop většinou v řádech několika milionů korun a poskytnou vám je i bankovní ústavy. U tohoto produktu nedokazujete své příjmy standardní cestou, ale například pouze svým čestným prohlášením či předložením dokumentů potvrzujících vaše finanční zdroje či majetek. Bývají však méně výhodné než klasické hypotéky, a to především v oblasti úroků.

Půjčka před výplatou či SMS půjčky

Bez dokládání příjmu můžete získat řadu různých finančních produktů. Řadíme mezi ně třeba výše zmiňovanou americkou hypotéku, dále pak půjčku před výplatou, která vám pomůže doplnit rodinný rozpočet v případě nedostatku peněz, či SMS půjčky, kdy si můžete peníze půjčit prostřednictvím SMS z vašeho mobilního telefonu.

Výhody a nevýhody? Staré známé věci

Jako každý produkt, mají i půjčky bez dokládání výše příjmu své světlé stránky i svá úskalí. Mezi výhody určitě patří rychlé sjednání úvěru, peníze můžete mít k dispozici již do několika hodin, případně dní. Mezi nevýhody pak určitě řadíme možné problémy při nedodržování termínů splátek, díky čemuž se můžete dostat do ještě větší finanční tísně a vaše jméno se může objevit i v registru dlužníků. Proto, stejně jako u jakékoliv jiné půjčky, musíte i u té bez dokazování příjmu přemýšlet, zdali budete schopni půjčené peníze splatit.Náš TIP: Více informací o výhodné bankovní půjčce na cokoliv až 600 000 si můžete přečíst online zde.
© 2012 Půjčky-na-směnku-hned.cz, všechna práva vyhrazena. Tyto stránky mají pouze informativní charakter. Provozovatel není zprostředkovatelem ani poskytovatelem úvěrů a neodpovídá za právní důsledky využití informací zde uvedených.