Půjčka na směnku ihned Homepage | Kontakty
• Informace pro spotřebitele
• Na co si dávat pozor
• Jak si půjčit bezpečně
Doporučujeme

Nevíte co koupit svým blízkým letos k Vánocům? Navštivte www.vánoční-dárky-online.cz – průvodce nakupováním Vánočních dárků. Sháníte kvalitní lyžařské brýle? Jak vybrat správné brýle a kde je koupit nejvýhodněji Vám poradíme zde.

Nechcete se brodit hlubokým sněhem? Pořiďte si sněžnice – jak si správně vybrat se dozvíte zde. Pomalý hrnec je zárukou toho, že v připraveném jídle bude maximum vitamínů a zdravých látek.

Chcete svým dětem koupit šlapací autíčko? Poradíme Vám zde.


Důležité: Text byl vytvořen v minulosti, informace proto již nemusí být aktuální a nemusí odpovídat platné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.

Spolehlivé úvěry ze stavebního spoření


Co je to směnka - informace, rady

30/01/2015

Neváhejte nad skvělou nabídkou levných peněz. Mnozí dlužníci by zajásali, kdyby se jim podařilo získat půjčku na vlastní bydlení za několik procent ročně. Když odpočtete inflaci, tak má úvěr ze stavebního spoření jen minimální úrok. Půjčením peněz zhodnotíte svůj majetek a ještě dlouhodobě vyděláte.


Stačí si chvíli spořit

Levný a nezajištěný úvěr ze stavebního spoření je skvělým prostředkem ke zhodnocování svých nemovitostí. Může sloužit k modernizaci, která strmě zvýší cenu bytu nebo zajistí, že nebudete muset do konce života hnout prstem při opravách. Zajistit se včas na stáří je podmínkou doby. Až nebude na důchody, budete díky těmto prostředkům slušně žít.

Pouze dva roky

Úvěr ze stavebního spoření má jen dvě podmínky. Musíte vydržet dva roky šetřit se státní podporou a cílová částka musí dosáhnout 40 %. Tato hodnota, ale není pouze na vás. Do cílové částky se počítá příspěvek státu. Na limit 40 % tak většinou dosáhnete dříve než za dva roky. Tím se můžete stát vlastníkem značného objemu peněz.

Peníze za výhodných podmínek

Kromě jistoty vlastního bydlení je také úvěr ze stavebního spoření levný. Sjednat si můžete fixní úrok několika procent a nemusíte přitom nic zajišťovat. Takto výhodná půjčka vám přinese jen radost a potěšení. Slouží pouze k potřebám bydlení, ale to je v životě přece prioritou. Kvalitní bydlení znamená pohodlný a klidný život ve svém. Postavit se na vlastní nohy je tak mnohem jednodušší a levnější než čekání na podporu od rodičů nebo dlouhé šetření a pobývání v pronájmech.

Použití peněz

Úvěr ze stavebního spoření je možné použít k jakémukoliv způsobu pořízení bydlení. Můžete si třeba koupit podíl ve společnosti, která vlastní byty nebo domy. Dá se s ním převést družstevní podíl, koupit pozemek nebo změnit nebytový prostor na bytový. Nebo si prostě zkvalitníte a zlevníte platby za energie zateplením, novou přípojkou nebo vlastním zdrojem topení. Tento úvěr je tak levný, že ho používá každý, kdo myslí na nejdůležitější jistotu – střechu nad hlavou.Náš TIP: Více o výhodné bankovní půjčce na cokoliv až 600 000 se můžete dočíst právě zde.
© 2012 Půjčky-na-směnku-hned.cz, všechna práva vyhrazena. Tyto stránky mají pouze informativní charakter. Provozovatel není zprostředkovatelem ani poskytovatelem úvěrů a neodpovídá za právní důsledky využití informací zde uvedených.